Hammerite Romania
Romania
Selector de produse Ghid de utilizare a produselor Sugestii si sfaturi Contact
 
Acasă > Contact

AKZO NOBEL COATINGS S.R.L.

Bulevardul Regiei 6D, Bl.4, parter, Sector 6, Bucuresti
Email: office@akzoromania.ro
Tel.: 0040-21.528.05.03, 0040-21.528.05.04, 0040-21.528.05.05
Fax: 0040-21.528.05.02

Emil Cocean – Sales Representative Business to Business

Numar contact: 0731.033.530
E-mail: emil.cocean@akzonobel.com

Mihai Prihor – Area Sales Manager

Numar contact : 0721.331.757
E-mail: mihai.prihor@akzonobel.com
Acopera judeţele urmatoare:
• Mureş
• Harghita
• Braşov
• Sibiu
• Vâlcea
• Covasna

Calin Pop – Area Sales Manager

Numar contact: 0735.835.778
E-mail: calin.pop@akzonobel.com
Acopera judeţele urmatoare:
• Satu Mare
• Maramureş
• Sălaj
• Bistriţa Năsăud
• Cluj
• Alba
• Bihor

Florin Ciuca – Area Sales Manager

Numar contact : 0726.309.807
E-mail: florin.ciuca@akzonobel.com
Acopera judeţele urmatoare:
• Botoşani
• Suceava
• Iaşi
• Neamţ
• Bacău
• Vaslui

Mihai Popescu – Area Sales Manager

Numar contact : 0722.390.211
E-mail: mihai.popescu@akzonobel.com
Acopera judeţele urmatoare:
• Vrancea
• Galaţi
• Brăila
• Buzău
• Damboviţa
• Prahova

Catalin Lefter – Area Sales Manager

Numar contact : 0728.977.116
E-mail: catalin.lefter@akzonobel.com
Acopera judeţele urmatoare:
• Giurgiu
• Ialomiţa
• Bucureşti
• Călăraşi
• Constanţa
• Argeş
• Tulcea

Attila Hercsik – Area Sales Manager

Numar contact: 0735.835.779
E-mail: attila.hercsik@akzonobel.com
Acopera judeţele urmatoare:
• Caraş Severin
• Timiş
• Arad
• Hunedoara

Laurenţiu Olaru – Area Sales Manager

Numar contact: 0722.684.351
E-mail: laurentiu.olaru@akzonobel.comAcopera judeţele urmatoare:
• Teleorman
• Gorj
• Mehedinţi
• Dolj
• Olt

 

Marius Pintea – Market Manager

Numar contact: 0731 490 699
E-mail: marius.pintea@akzonobel.com

Vlad Oniu – Sales Manager

Numar contact: 0731 033 533
E-mail: vlad.oniu@akzonobel.com

 

MAGAZINE CULORI ŞI IDEI

1. BUCUREŞTI

Adresa: Splaiul Unirii nr. 8, Bl. B4, Parter, sector 4
Tel.: 021.313.63.33
Mobil: 0728.501.403
Email: office@culorisiidei.ro
Program: Luni-Vineri: 9.00-18.00


2. BUCUREŞTI

Adresa: Strada Lizeanu nr. 25, sectorul 2 (intersecţie cu strada Silozului)
Mobil: 0733.685.507
Email: bucuresti2@april91.ro
Program: Luni-Vineri: 8.30-18.30, Sambata: 9.00-13.00


3. BUCUREŞTI

Adresa: Calea Griviţei nr. 206 bis, sector 1 (intersecţia cu Str. Caraiman)
Mobil: 0799.965.286
Email: magazin@colormagic.ro
Program: Luni-Vineri: 9.00-17.30, Sambata: 9.00-13.00


4. CLUJ-NAPOCA (Magazin Coramet)

Adresa: Str. Bucureşti nr. 89
Tel.: 0264.413.210
Mobil: 0740.133.486
Email: bucuresti@coramet.ro
Program: Luni-Vineri: 8.00-18.00, Sambata: 8.00-13.00

 
  AkzoNobel Legal Notices Hammerite Worldwide
 
A.N.P.C.
Furnizor al Casei Regale a Romaniei